Skip Navigation

Autodiagnostika AutoComSoft s.r.o. Jan Svoboda - naše vize


Jsme malá česká firma, zabývající se od roku 1999 ještě jako firma Jan Svoboda B.J.Servis autodiagnostiku. Vyplynulo to s potřeby vybavit se potřebnými nástroji pro odhalování závad a nastavování konfigurací automobilů, neboť do té doby jsme se zabývali opravami vozidel. Vydali jsme se cestou počítačových programů a příslušných propojovacích kabelů, což je v dané situaci nejoptimálnější. V obrovské spleti nabídek různých diagnostických nástrojů jsme pro Vás vybrali to nejlepší, osobně vyzkoušeli a nyní věříme, že se stanou důležitými pomocníky ve Vašem servisu.

Co od nás můžete čekat

Veškerá naše zařízení naleznete v naší internetové nabídce a e-shopu, kde si můžete prostudovat konkrétní produkt. Všechny produkty je možné shlédnout u nás v kancelári případně oproti záloze zapůjčit na 10 dní na testování. Nebudeme Vás obtěžovat v podobě obchodních zástupců kteří stejně rozumí maximálně obchodu, nebudeme se Vám vnucovat ani Vás do něčeho nutit, naopak Vám hodláme nabídnout špičkovou autodiagnostiku za více než příznivé ceny včetně neomezené podpory a novelizací.

Co doporučujeme

Doporučujeme se zaměřit na několik značek automobilek (např.: VW + dvě další automobilky), pro ty se vybavit autodiagnostikou a profesionálně se jim věnovat. V zádném případě totiž není v možnostech servisu dělat profesionálně "všechny" značky. proto také nedoporučujeme jakoukoliv formu univerzální diagnostiky, neboť taková diagnostika se sice spojí se značkami aut které třeba ani neznáte, ale na žádné neumí diagnostiku do hloubky. Dále se u dnešních aut plných elektoniky neobejdete bez osciloskopu, které zaké naleznete v naší nabídce.